polska husaria aion

polska husaria aion

Zarządzanie zapasami paliwa lub paliwa oto jest pytanie

W obliczu zbliżającego się sezonu Dziękczynienia i czarny piątek, to czas dla nas, aby spojrzeć na rynku paliw, gdzie jest i jak to może wpłynąć na program zarządzania paliwem. Istnieją oczywiście mieszane znaki na rynku paliwowym. Najbardziej znaki za pozytywny w kierunku stagnacji cen paliw floty lub ewentualnie niższych cen paliw.busy do francji Rzućmy okiem na to, co dzieje się z zarządzania zapasami paliwa na całym świecie:

• Amerykańskie zapasy benzyny, oleju opałowego (oleju napędowego dla branży zarządzania flotą) i ropy naftowej są nadal blisko do rekordowo wysokich poziomów zapasów. Kilka tygodni widzimy tych zestawieniach kąpieli paliwa, a następnie bardzo przyszłym tygodniu pochodzą one biegi do tyłu. Jedno każdy powinien być w stanie zgodzić się na to fakt, że zapasy paliwa były wysokie i nie wyglądać będą w najbliższym czasie awarii.

polska husaria aion

• Dolar amerykański jest w zasadzie na poziomie około 15 miesięcy niskie w porównaniu do innych głównych walut światowych. To nie jest dobrą rzeczą, ponieważ paliwo jest notowane w dolarach amerykańskich. Pozwala Yens i euro, aby kupić więcej paliwa mniej i zapewnia bezpieczną przystań dla niektórych inwestorów włożyć trochę pieniędzy w błoto jako naturalne zabezpieczenie w stosunku do dolara USA.

• Pływające przechowywania lub ropa siedzi na statkach na morzu, odnotowano jego wzrost stóp do ponad 90 producent siłowni pod chmurką,3 milionów baryłek ropy naftowej. To przekracza codziennym użytkowaniu świecie i jest to pierwszy raz w ostatnich latach, że nie ma więcej oleju niż pływająca jest używany na codzień.

polska husaria aion

• Stopa bezrobocia 10,2 proc hit, po raz pierwszy swoje osiągnęły dwucyfrowy w 26 lat. To sprowadza cię z powrotem do 1980 roku i pierwszej kadencji administracji Reagana.

• Pracownicy tymczasowi wzrosła do 44.000, oznaki, że firmy domagały kopertę z pracownikami mają i są przy maksymalnej produkcji.
Artykuł napisany przez: