husaria najlepsza polska jazda

Jego twarz zrobiła się bardzo silny ból i / lub podniecenia, nie możemy powiedzieć, jak wyjaśnił komisji powiedział mu, „Nie”, aby jego wniosek przez 10 zaawansowanych inżynierów. Ponadto, ciągnął, gdy był gotów zostać pobity odpowiedź wrócił „No, No, trzeba rozpoznać to ważny narodowy projekt musi wziąć te 100 inżynierów jakie czekają w naszej technologii que”.

Tak więc, nie szukaliśmy dół długi ciemny korytarz ze studentów inżynierii poziomie doktora kolejce z małymi biurkach, komputerach Dell, generatorów sygnałowych i oscyloskopu mieli zakupione z USA, wszystko pracuje nad ich wzmacniacza i głośników wzorów. Nasz gość błagać nas, aby dać mu pomysły, jak zachować swoją armię bardzo jasnych inżynierów zakwestionowane i zajęty swoimi zawężone celów projektowych.

Tak więc, to było moje doświadczenie w Pekinie w listopadzie 1999. Zrobiłem odwiedzić Wielki Mur w Chinach, podczas gdy tam i udał się do Ułan Bator, http://porownywanieocac.pl/porownanie-cen-oc-ac/ Mongolia chwilą inne ciekawe doświadczony były miałem.

Wróćmy teraz do technologii. Powyższy konto podkreślić, że cała Celem mojej podróży przy tej okazji było podnoszeniem standardów międzynarodowych. A w szczególności te odnoszące się do obszarów audio, wideo i multimediów związanych. Moje pytanie jest takie: Dlaczego potrzebujemy standardy w obszarach o wysokim zaawansowaniu technologicznym? Odpowiedź, można powiedzieć, jest oczywiste; musimy sposoby łączenia, komunikacji, wymiany podzespołów, pomiarów i ranking systemów dla dobra lokalnej, krajowej i globalnej rozwoju biznesu nie wspominając potrzeb użytkowników.

Dobre odpowiedzi! To wszystko prawda i można dostać czat inżynierów normalizacyjnych razem w jednym pokoju i, w przeciwieństwie do ekonomistów, z których każdy ma inny pomysł, będą pochodzić z bardzo podobnych pomysłów i wniosków uzasadniających potrzebę ujednolicenia w dziedzinie technologii.
Artykuł napisany przez: