polska husaria dokument

polska husaria dokument

Odpowiadając na pytanie wywiad – Ile chcesz zarabiać

Na każdej rozmowy kwalifikacyjnej, przychodzi moment, kiedy ankieter nawiązuje do wynagrodzenia, które będzie można zarobić w położeniu, które się ubiegamy się. Ile chcesz zarabiać jest ważnym tematem, jednak ważne jest, aby traktować tego tematu ostrożnie. Aby zdobyć przewagę w tej dziedzinie ważne jest, przed rozmową, aby zbadać sytuację ekonomiczną firmy (konkretnie, ile płacą osoby pracujące w pozycji się ubiegamy) i planują wstępnie jak masz zamiar odpowiedzieć na oferty lub pytania, które mogą być zadawane podczas rozmowy na ten temat.

polska husaria dokument

Jednym z możliwych pytań dotyczących wynagrodzenia, które mogą być zadawane przez ankietera, jest „Jaka jest twoja historia wynagrodzenia?” Za to pytanie, ankieter chciałby wiedzieć, w jaki sposób i jak wydajność czy zostały nagrodzone w poprzednich miejsc pracy. Użyteczna odpowiedź w tej sprawie byłoby „Moja pensja została zwiększany stopniowo”, który odzwierciedla tendencję rosnąco swojego wynagrodzenia, jednak jeśli wywiad wymaga więcej szczegółów, takich jak daty i kwoty przyrostu, można odpowiedzieć „Muszę sprawdzić moje rekordy do dostarczyć Ci bardziej dokładnych informacji „, jeśli nie masz pod ręką specyfikę.

Kolejne pytanie związane z tym tematem będzie „Ile pan zarabia dzisiaj?”, A odpowiedź powinna być uczciwym, w celu uniknięcia jakichkolwiek zdarzeń losowych w przypadku gdy poprosi o potwierdzenie swojej obecnej pensji. Wreszcie wywiad można zapytać: „Ile chcesz zarabiać?” odpowiedź powinna być prosta , jednak zaleca się, aby spróbować zrobić wywiad przedstawić Państwu ofertę, z tym cel na uwadze można przeglądu z ankietera wymagania i obowiązki w pracy, to można zapytać: „Ile firma zazwyczaj płacić ludziom w tej pozycji? ” albo „Jaki jest zakres normy dla osoby z moimi umiejętnościami i osiągnięciami?”

polska husaria dokument

Jeśli jesteś proszony o podanie dokładnej kwoty za wstępny pensji, powinieneś być szczęśliwy, że wcześniej badali pensje pracy i firm, które się ubiegamy się jednak nie wspominają swoje dochodzenie ankietera, można użyć odpowiedzi takie jak „z moich umiejętności i osiągnięć Myślę, że mógłbym zarobić (wraz z kwotą), czy zgadzają?”.

Jeśli ankieter oferuje kwotę, która jest niższa niż wynagrodzenie, które zostało użyte mieć na swojej poprzedniej pracy lub równą kwocie, nie krępuj się natychmiast odpowie „tak” lub „nie” i uzasadnieniem.

Artykuł napisany przez: porównanie ubezpieczeń oc samochodu