polska husaria wygrane bitwy

polska husaria wygrane bitwy Oni by wszystko wskazuje na przykładach takich jak systemy telewizji satelitarnej, internetu, telefonii komórkowej wykorzystania całej linii krajowych i tak dalej. Jest bardzo przekonujący.

Ale nie jestem tego taki pewien tego wszystkiego. Przez wiele lat wierzyliśmy, że to konieczne, aby umożliwić regulowane monopol telefon do uruchomienia narody system komunikacji elektrycznej, tak aby każda wspólnota może łatwo komunikować się poza jego granicami.ubezpieczenie oc komunikacyjne Myśleliśmy, że to było konieczne, aby mieć jeden standard telewizji dostarczania programów rozrywkowych dla widzów. Można myśleć o innych przykładów, które zostały wprowadzone do norm obowiązujących. Ale teraz, w ciągu ostatnich kilku lat wiemy, że istnieje wiele systemów komunikacji głosowej działa dobrze, istnieje wiele sposobów doprowadzenia rozrywki wideo w domu. Kabel został zastąpiony prawie nadawanie naziemnej i Internet przejęła wiele z punktu do punktu komunikacji – i ATT nie jest już dawno linie firma przewoźnik, ale bardziej jak komórkowej operatora systemu. O co chodzi, prawda?

Oto moja myśl. We wczesnym stadium nowej technologii nie jest pożądane w celu ujednolicenia ponieważ rozwój nie jest kompletna i innowacji musi być kontynuowany aż do osiągnięcia korzyści skali zarówno dla idei i rozwoju produktu. Gdy dojrzewają dobrze jest mieć możliwość zamiennego, jednolitych systemów do przodu i do tyłu kompatybilności i takie. To tam, gdzie jest otwarty konkurencji i wielu producentów produktów przyspieszy wyniki i sukces dla wszystkich zaangażowanych. Ale nie chcemy się rozwijać standardy, dopóki nie jest na pewno, że technologia, która osiągnęła fazę dojrzałą. Jest jeden wielki wyjątek od powyższej strategii. zastrzeżonej technologii; to jest, gdy jedna firma (i jej licencjobiorców) mają technologii osobista i Business plan, który pozostawia je na własną rękę w celu rozwoju rynku przez nich samych.Apple jest dobrym przykładem współczesnego spółki z tego rodzaju cel na uwadze.

polska husaria wygrane bitwy

Co myślisz?

Cleggsan został inżynierem Elektryków i Elektroników od ponad 45 lat. Obecnie jest autorką bloga gdzie pisze regularnie o Oscyloskopy cyfrowe. Jest konsultantem w przemyśle elektronicznym.

Jest Życie Fellow of Audio Engineering Society, Life Senior Member Instytutu Inżynierów Elektryków i elektronicznego oraz przeszłości przewodniczący Komitetu TC-100 normami IEC dla audio, wideo i AudioVideo Engineering.

Artykuł napisany przez: