husaria polska informacje

husaria polska informacje To sygnał dla dużego oleju rzepakowego presence.In USA i Kanadzie, olej Canola jest odpowiednikiem faktycznie odmianie rzepaku rapeseed.It za bardzo mało kwasu erukowego, opracowany po to kwas tłuszczowy uważano harmful.We wiem teraz, że olej rzepakowy jest dobry, ale tak jest Canola (Kanada-Oil – get it?) Idź do niego.!

Margaryna i zdrowe dodatki

Ostatni point.They nawet zaczynają dodać trochę Omega-3 olej z ryb i oleju lnianego niektórych marek margarine.Good pomysł: im więcej z nich otrzymujemy better.Just pamiętam, to w większości nie te dobre oleje; nie ma wystarczająco dużo tam być naprawdę przydatne, więc nie jest to warte wszelkich premii price.Good oleje Omega 3 są lepiej wykorzystane zakupione bezpośrednie i bezpośrednia.

Podsumowanie – moja rada brzmi: Nie używać do smarowania, który nie wskazuje na wannie, że to nic nie kosztuje lub prawie za darmo trans-fats.Don’t używać dużo nowych dobrych rzeczy – to jest gruby, nie jest to ? Wybierz mieszankę oleju w rozprzestrzenianiu się dopasować całkowity intake.And tłuszczowe można użyć masła, jeśli chcesz – ale tylko niewiele jako luksus: to pół tłuszczów nasyconych.

David

Jest to zaktualizowana rozbudowa dwóch moich blogach w marcu 2008 roku.

Artykuł napisany przez: http://tkaninydarpol.pl