polska husaria film dokumentalny

polska husaria film dokumentalny

Co znajduje Your Body Mass Index Co to znaczy

Jeden termin słyszymy wiele o ostatnim jest „Body Mass Index” lub BMI. To wydaje się być ważne, ale wiele osób nie ma pewności, co to jest, co to znaczy i dlaczego powinni się martwić o to. W tym małym artykule, będziemy próbować rzucić trochę światła na:

1. Co to jest Body Mass Index?

2. Jak jest obliczany?

3. Co to znaczy?

Stwierdził po prostu, twój wskaźnik masy ciała jest środkiem pomiar tkanki tłuszczowej w stosunku do wysokości. Podstawową przyczyną jest to, że masa sama w sobie nie jest rozsądne środki tłuszczu lub zdrowie. Przez wiele lat, mężczyźni i kobiety, które wyglądały na stołach wysokość / waga i mówiono, że gdyby byli z pewnej wysokości i waży pewną wagę, niż były „nadwagę”, aw konsekwencji, w jakimś potencjalnym kryzysem zdrowotnym. Jednak obliczenie BMI pozwala na indywidualne lub opieki zdrowotnej instytucji zapewniającej możliwość składania szybkiej oceny potencjalnych zagrożeń dla zdrowia.

Obliczanie Body Mass Index jest stosunkowo prostym procesem. Można obliczyć BMI samodzielnie, ale jest bardziej prawdopodobne, aby uzyskać bardziej precyzyjny pomiar swojej zagrożenia dla zdrowia, jeśli masz go i inne pomiary wykonywane przez lekarza lub w zakładzie, który ma odpowiedni sprzęt i profesjonalnie wyszkolony personel.

Aby obliczyć swój wskaźnik BMI na podstawie wzrostu i masy ciała, należy podzielić wagę w funtach przez wzrost w calach do kwadratu i pomnożyć tę odpowiedź za 703. Jeśli używasz systemu metrycznego, waga będzie w kilogramach, a wysokość będzie mierzony w metrów. Równanie jest dokładnie taka sama (pamiętaj do kwadratu swój wzrost), ale nie ma potrzeby, aby pomnożyć przez 703.

Jednak wyniki wciąż tylko wiążą wzrost i wagę i nie biorą pod uwagę inne czynniki. Na przykład: mięśni, podnoszenie ciężarów sportowca w doskonałym zdrowiu, to ktoś taki jak Arnold Schwarzenegger, wydaje się być z nadwagą.

Artykuł napisany przez: