husaria polska cytaty

husaria polska cytaty

Jednym z bardziej kłopotliwych kwestii jest to, czy kalorii rzeczywiście ważne, ponieważ często jest powiedziane, czy liczyć kalorie, czy nie, jeśli chodzi o utratę wagi. Wydaje się, że szkoła ekspertów odchudzających, którzy twierdzą, że nie są.

Cóż, zostały badania utrata masy ciała, jako amator obserwatora, od kilkudziesięciu lat i dokonały następujące obserwacje.

Prawie każdy szanowany główną instytucją, obiekt, organizacja, czy osoba ma ten sam komunikat: Kalorie liczą. Zostało to ponownie i ponownie pokazany w wielu badaniach ściśle kontrolowane i monitorowane.

W rzeczywistości podstawowe równanie kontroli wagi jest:

Więcej kalorii niż podjąć używane = Przyrost masy ciała

Więcej kalorii niż używane podjęte = Weight Loss

Więc, gdzie jest zamieszanie wejść?

Istnieje wiele rzeczy, które mogą przyczynić się do naszego wagi ruchu w obu kierunkach. Nasze geny, wiek, płeć, styl życia, nauczył się nawyków, a nawet tam, gdzie żyjemy.

Mając tak wiele czynników przyczynia się do uzyskania lub utraty, łatwo jest stracić z oczu tego, czy jest to ilość kalorii, które były ważne, czy inne rzeczy były w rzeczywistości czynnikiem wpływającym.

Wszakże jeśli rodzeństwo, którzy wydają się mieć w tym samym rodzaju ciała i wydają się jeść dość dużo te same potrawy, ale mają znacząco różny poziom tkanki tłuszczowej, to proste, bez dokładnego badania, aby zakładać, że kalorie zużywają one naprawdę nie są ważny.

Jednym z przykładów tego, jak kwestia tego, czy mogą liczyć kalorii mylić problemu, jest to, że efekt cukru.

Teraz wielu dziś sprawę, że cukier jest źródłem „pustych kalorii”, tj kalorii, które pochodzą z żadnych innych wartości odżywczych innych niż tymczasowy wzrost poziomu cukru we krwi. To zazwyczaj powoduje szybki przypływ energii, ale to wydaje http://znizkinaocac.pl/ile-za-ubezpieczenie-samochodu/ się dość szybko wymierają, często pozostawiając osobę uczucie mniej energii niż czuli przed cukrem.

Artykuł napisany przez: www.jobhouse.pl