husaria polska duma mp3

husaria polska duma mp3

Odpowiadając na pytanie – Opowiedz mi o sobie

Czy jest coś bardziej bał, niż to proste pytanie z punktu A menedżerowi? Chcesz pracę. Jest to bardzo dobra praca. chcielibyśmy tutaj rozwijać swoją karierę. To wszystko zależy od tego, w jaki sposób odpowiedzieć na pytanie: „Powiedz mi coś o sobie.” Co należy powiedzieć? Z pewnością nie chcą wiedzieć o tym, co jadłeś na śniadanie lub co sądzisz o obecnej debaty politycznej. Być może powinieneś być dowcipny. Może powinieneś być bardzo formalny. Jeśli chodzi o odpowiedzi na to proste pytanie, najgorszą rzeczą, jaką można zrobić, jest ponad to przemyśleć.

Dlaczego zadaje mi to?

Jedno z pytań, wiele Zgłaszający jest tylko to. Dlaczego oni zadając to głupie pytanie? Często używany jako otwieracz do wywiadu, kierownik wynajmu testuje Cię. Jak reagujesz jest często ważniejsze niż to, co właściwie powiedzieć. Czy można kontrolować ciśnienie nieformalnej i niestrukturalnych sytuacji? Co jeszcze jest rekruter próbuje ustalić?

* Jak elokwentny jesteś zdolny do bycia?

* Czy można kontrolować napięcie?

* Jakie wrażenie zrobisz na klientów lub klientów stwarzających podobne pytanie?

Ostatecznie wnioskodawca praca musi coś powiedzieć. Chociaż może się okazać, że jest to jeden z trudniejszych pytań odpowiedzieć, wszystko co musisz zrobić, aby praca jest rozbicie go. Istnieją dwie rzeczy, ważne jest skupienie się na tutaj.

Co robi Menedżer Zatrudnianie chcesz wiedzieć?

Co jest ważne dla tej osoby, siedzi naprzeciwko ciebie na biurku? Ostatnią rzeczą, jakiej chcą jest, aby skupić się na historii i powód, dla którego opuścił swój poprzedni pracodawca. Pamiętaj, że ostatecznym celem do każdego rodzaju wywiadu jest, aby pokazać, że są dobrze dopasowane do potrzeb firmy. Aby to zrobić, musisz podać informacje o tym, co Twoje kwalifikacje są.

Co masz do zaoferowania?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, porozmawiać o swoich najważniejszych zawodowych. Shine Teraz, w tym informacje o tym, kim jesteś i co masz do zaoferowania. Bądź bardzo krótką historię, która zawiera się pasemka kariery.

Choć może się okazać, że odpowiadając niestrukturalnych takie pytania są trudne do rozwiązania na miejscu, należy spróbować zrobić. Znać fakty, które chcesz dołączyć, a następnie zorganizować je jako historię. W ten sposób osoba będzie znać fakty, ale także pamiętam kiedy druga runda zatrudniania przychodzi.

Artykuł napisany przez: