husaria polska ksiazka

husaria polska ksiazka

Układ klimatyzacji SCADA systemu HVAC kontroli przez Building Automation Ważne

system HVAC lub ogólnie nazywane „Ogrzewanie, Wentylacja i klimatyzacja” jest głównym czynnikiem budynki, fabryki, biura, hotelu i domu towarowego. Im gorsza kontrola systemu HVAC, tym bardziej koszty pielęgnacji.

W przeszłości zarządzanie HVAC wymaga więcej zasobów ludzkich w celu utrzymania lub nawet wylogować nagrywanie arkuszy.producent siłowni zewnętrznych Najbardziej wydajność zapisu Log Sheet trzeba świadomie rejestrować wszystkie informacje, takie jak dane agregatu, wewnątrz-temperatura zewnętrzna budynek, temperatura wody, kontroli wewnątrz i na zewnątrz budynków. Powody, dla których musimy utrzymać rekord celowo drobiazgowo, godzinowe, miesięczne lub roczne są do analizy w celu poprawy Sheet efficiency.In HVAC System Log, historia danych należy przeanalizować i rozwiązać problem.

Widać, że zarządzanie Log Sheet jest wymagane człowieka do zapisywania informacji umyślnie; inaczej, informacje te będą niedokładności i zbyt późno, aby rozwiązać problem jak najszybciej.

husaria polska ksiazka

Pomysł, aby rozwiązać problemy systemu HVAC jest centralnie zarządzać rzeczy lub o nazwie „Centralizacja zarządzania”. Koncepcja ta używają pojęcia, że ??jednostka centralna może automatycznie sterować urządzeniami podejście co do informacji o systemie i poprosi, aby zobaczyć wydajność sprzętu. Nazwaliśmy to zarządzanie systemem automatyki budynku „lub” inteligentnych budynków.

Jak Building Automation System pracy?

BAS (Building oc a ac Automation System) wykorzystuje pojęcie którym każdy sprzęt / każda część będzie kontrolowane i zarządzane automatycznie, że wdrożenie tych informacji do analizy. Na przykład, Schedule On-Off do sprzętu lub urządzenia dokładnie je jest stosowany w celu zmniejszenia błędu ludzkiego, takie jak zapomnieli włączać i wyłączać.
Artykuł napisany przez: