husaria polska przegrane bitwy

husaria polska przegrane bitwy

Dlaczego mamy Standardy

Byłeś kiedyś w Chinach? Pekin? Jak o Wielki Mur? OK, jak o placu Tiananmen? OK, OK, więc trzeba było wszędzie. Cóż, wiem, trochę miejsce, które nie zostały: Wielka Hala Ludowa.

Jest to miejsce, gdzie bardzo niewiele osób spoza Chin dostać się powiedzieć „byłem tam”! Cóż, nie tylko tam, ale w obecności Li Peng. Tak więc, można zapytać: „Kim jest Li Peng”? Teraz twój brak międzynarodowego mądrości spadł poza krawędź. Był działając Premier 1987 – 9, 1989 – 98 Premier Chin. Chin. Teraz masz prawo zadać pytanie: „Co robiłeś tam i co tam robi Li Peng łaski Ci taki zaszczyt?”

Teraz mogę dostać się do działalności tej dyskusji. Okazuje się, że Li Peng jako młody człowiek studiował inżynierię. Elektrotechnika, nie mniej. Kiedy podrósł i znalazł się na stanowiskach kierowniczych odsunął się od inżynierii, ale nigdy nie stracił entuzjazm do technologii. Czyli co przyniósł go do Wielkiej Sali na tej niezwykłej okazji. To był rok, że Chiny został wybrany naród hosta dla rocznych spotkaniach IEC. OK, można powiedzieć, więc to, co jest IEC? Odpowiedź; IEC Międzynarodowa Komisja Elektrotechniczna i jest jednym z najbardziej znaczących organizacji normalizacyjnych na świecie. Jego międzynarodowego biura z siedzibą w Genewie, w Szwajcarii i składa się z wielu komisji w wielu dziedzinach technicznych dla ustalania zarówno dobrowolne i obowiązkowe normy techniczne. Moja komisja, dla których byłem delegatem USA był TC-100 sprzęt audio, https://www.wyroby-kute.pl wideo i multimedialnych systemów i urządzeń. Były, oczywiście, wiele innych IEC komisje w obecności. Ponieważ Wielka Sala może pomieścić 5000 osób w układzie bankietowym naprawdę tylko zajmuje część budynku 7.000 stóp kwadratowych.

Li Peng był bardzo uprzejmy i wyjaśnił swoje osobiste zainteresowanie uczestnictwem w tym wydarzeniu, ponieważ zapoczątkowało Chin, aby stać się częścią globalnej działalności normalizacyjnej.
Artykuł napisany przez: